Меню

А   Д   В   О   К   А   Т   С   Ь   К   Е      О   Б   '   Є   Д   Н   А   Н   Н   Я

Е К С   Ю Р Е

Ми завжди поряд - ти не один.

Оперативно, професійно, якісно, конфіденційно.

Броневицький Станіслав Романович

Голова Адвокатського об’єднання «Екс Юре». Освіта – вища юридична, в 1985 році закінчив юридичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка. В 1993 році завершив навчання у Академії МВС України, з 2003 року член Всесвітньої асоціації поліцейських, з 2012 року – член Всеукраїнської асоціації приватних детективів, президент Детективного агентства «Спай».

Понад 30 років займався слідчою та оперативно-розшуковою діяльністю.

З 2012 займається адвокатською практикою. Має великий досвід ведення судових процесів в галузі кримінального, адміністративного, податкового права.

stanislav.exjure@gmail.com

Броневицький Станіслав Станіславович

Директор Адвокатського об’єднання «Екс Юре». Освіта – вища юридична, в 2006 році закінчив юридичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка. Працював на слідчих та прокурорських посадах в органах прокуратури Львівської області. Здобув значний досвід розслідування складних, багатоепізодних справ щодо тяжких злочинів проти життя та здоров’я особи, статевої недоторканості, службових та економічних злочинів.

З 2013 року займається адвокатською практикою.

Сфера діяльності – кримінальне, адміністративне право.

ssbron2@gmail.com

Штинда Олег Васильович

Адвокат Адвокатського об’єднання «Екс Юре». Освіта – вища юридична, в 2013 році закінчив юридичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка, при якому впродовж двох років був членом лабораторії практичного права.

Досвід роботи в галузі права – 7 років.

Протягом кількох років успішно представляє інтереси клієнтів у цивільних справах, пов’язаних із захистом спадкових, сімейних, трудових прав, в адміністративних справах з приводу оскарження рішень, дій та бездіяльності органів державної влади та спорів, що виникають у повсякденній діяльності суб’єктів господарювання.

Вільне володіння англійською мовою дозволяє ефективно співпрацювати з іноземними юридичними компаніями, громадянами при наданні правової допомоги.

oleg.shtynda@gmail.com

Новіцький Павло Михайлович

Адвокат Адвокатського об’єднання «Екс Юре». Освіта – вища юридична, в 1985 році закінчив юридичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка.

В період з 1985 по 1999 роки займався прокурорсько-слідчою діяльністю в органах військової прокуратури та в період з 1999 по 2011 роки – слідчою діяльністю в органах податкової міліції.

З 2012 року є адвокатом. Має значний досвід ведення справ в галузі кримінального, адміністративного та податкового права.

karundid@gmail.com

Броневицька Оксана Михайлівна

Адвокат Адвокатського об’єднання «Екс Юре». Освіта – вища юридична, в 2006 році закінчила юридичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка. В 2011 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня «кандидат юридичних наук» за спеціальністю 12.00.08-кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право на тему «Відповідність кримінального законодавства України чинним міжнародним договорам».

В 2012 році пройшла стажування у прокуратурі, офісі адвоката та суді одного з штатів США.

Вільно володіє англійською мовою, з 2006 року має сертифікат про володіння фаховою (юридичною) мовою.

Сфера діяльності – кримінальне право, міжнародне кримінальне право.

oshtangret@gmail.com

Вовк Андріана Анатоліївна

Помічник адвоката Адвокатського об’єднання «Екс Юре». Освіта – вища юридична, в 2014 році закінчила юридичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка. В 2015 році за результатами успішного навчання отримала диплом школи польського та європейського права.

Володіє більш ніж чотирирічним досвідом роботи в галузі права у приватних та у державних структурах.

Є членом Асоціації правників України, постійно відвідує конференції та семінари, присвячені актуальним юридичним питанням.

Вільно володіє російською, польською англійською та французькою мовами.

Сфера діяльності – корпоративне, сімейне та господарське право.

vovk.andriana@gmail.com

Мироненко Дмитро Віталійович

Помічник адвоката Адвокатського об'єднання «Екс Юре». Освіта – вища юридична, в 2018 році закінчив господарсько-правовий факультет Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за спеціалізацією «Корпоративний юрист» та здобув ступінь вищої освіти магістр.

У 2016 році пройшов виробничу практику в місцевому загальному суді.

Знання іноземних мов – англійська, російська.

Сфера діяльності - господарське та корпоративне право, цивільне та сімейне право, трудове право.

mdmytro.exjure@gmail.com